80W cree LED – nejvýkonnější v nabídce

Nejvýkonnější pracovní světlomet v naší nabídce a nabízí současně funkci dálkového i mlhového světlometu. Světelný tok cca. 7000 lumenů, postačí k vytvoření světelného tunelu 120m dlouhého a 40m širokého. Výhodou je jednoduchá instalace na stroj s pomocí konzoly. Postačí současná elektroinstalace i průřez napájecích vodičů. Světlomety instalujeme na traktory a postřikovače, kde ke kompletnímu nasvětlení okolí stroje postačí 4 ks.

80w


72W CREE LED – širokoúhlý

Světlomet obdobných parametrů jako náš nejvýkonnější v nabídce, ovšem pouze s funkcí rozptylového světla. Proto se stává nejvhodnější k nasvětlení prostoru před mlátičkou nebo nasvětlení ramen postřikovače. Světelný tok 6000lumen postačí k dokonalému nasvětlení prostoru příjemným bílým světlem, které Vás v noci neunaví.

72w


70W cree LED

Kulatý výkonný LED světlomet poskytující kuželový paprsek. Vhodny především na přední část stroje. Světlomet o výkonu 70 W světelném toku 6500lm. Poskytuje stroji dokonalé osvětlení okolni plochy.

70w


XENON pracovní světlomet

Širokoúhlý xenonový pracovní světlomet vhodný například pro nasvětlení ramen postřikovače. Má ultra široké nasvětlení již při blízkém objektu. Xenonové světlomety šetří elektroinstalaci Vašeho stroje. Mají ovšem velmi vysokou svítivost. Při instalaci nutno dbát na dostatečný průřez vodičů napájejíci řídicí jednotku výbojky. Světlomet má při svícení výkon 35W a tudíž šetří alternátor, ale při jeho startu potřbuje proud nejméně 8A. Součástí světlometu je i řídící jednotka, která je se světlometem propojena speciální kabeláží.

xenony